Пускач в корпусі ПМК 32 М7 AC 230 B АСКО УКРЕМ

влевовправо
Призначені для дистанційного пуску, зупинки і захисту від перевантажень трифазних асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором.
Номінальний робочий струм Ie, A: 32
Кількість і тип контактів: 3 NO
Ступінь захисту: IP 54
Номінальна напруга ізоляції Ui, В: 660
Номінальна напруга котушки керування Us, В: AC 230
Теплове реле: PT-2353 23…32 А
Номінальна імпульсна напруга Uimp, кВ: 6
Номінальна робоча напруга Ue, В: AC 400
Особливості: Пускач у корпусі
Максимальна частота комутацій, циклів/год: (АС-3) 1200 / (АС-4) 600
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АСКО-УКРЕМ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип контактора | Нереверсивний |
| Теплове реле | Так |
| Кількість фаз | 3 |
| Наявність корпусу | Так |
| Номінальна робоча напруга | 400 В |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Тип керуючого струму | Змінний |
| Номінальний струм | 32 А |
| Кількість замикаючих контактів | 4 шт. |
| Кнопковий пост | Так |
| Додаткові контакти | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Кнопка "Стоп" | Так |
| Кнопка "Пуск" | Так |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Теплове реле регульоване, А | 28...36 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 185 мм |
| Висота | 143 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Вага | 1.184 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 895,71 ₴

