Пускач в корпусі ПМК 95 (LE1-D95) 380В АСКО УКРЕМ

Призначені для дистанційного пуску, зупинки і захисту від перевантажень трифазних асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АСКО-УКРЕМ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип контактора | Нереверсивний |
| Теплове реле | Так |
| Кількість фаз | 3 |
| Наявність корпусу | Так |
| Номінальна робоча напруга | 400 В |
| Номінальна напруга котушки | 380 В |
| Тип керуючого струму | Змінний |
| Номінальний струм | 95 А |
| Кількість замикаючих контактів | 4 шт. |
| Кнопковий пост | Так |
| Додаткові контакти | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Кнопка "Стоп" | Так |
| Кнопка "Пуск" | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Теплове реле регульоване, А | 80...95 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 162 мм |
| Ширина | 181 мм |
| Вага | 4.054 г |
| Довжина | 312 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 317,76 ₴
