YQ-120 Гідравлічний прес для наконечників 10-120 мм2

влевовправо
- Готово до відправки
- Код: A0170010110
3 640,53 ₴
+380 (98) 712-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гідравлічний прес YQ-120 призначений для опресування мідних і алюмінієвих наконечників і гільз. Прес гідравлічний забезпечений змінними матрицями від 10 до 120 мм2 з профілем обтиску "шестигранник".
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4.34 кг |
| Довжина | 420 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | АСКО-УКРЕМ |
| Робочий хід | 14 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Застосовується | для гільз, для наконечників |
| Мінімальний обжимний переріз | 10 кв. мм |
| Максимальний перетин, що обжимається | 120 кв. мм |
| Максимальне зусилля | 8 т |
| Тип гідравлічного преса | Гідравлічний прес з вбудованим насосом |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 640,53 ₴


