YQ-300 Гідравлічний прес для наконечників 10-300 мм2

влевовправо
Гідравлічний прес YQ-300 призначений для опресування мідних і алюмінієвих наконечників і гільз. Прес гідравлічний забезпечений змінними матрицями від 10 до 300 мм2 з профілем обтиску "шестигранник".
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 6.18 кг |
| Довжина | 490 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | АСКО-УКРЕМ |
| Робочий хід | 18 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Застосовується | для гільз, для наконечників |
| Мінімальний обжимний переріз | 10 кв. мм |
| Максимальний перетин, що обжимається | 300 кв. мм |
| Максимальне зусилля | 12 т |
| Тип гідравлічного преса | Гідравлічний прес з вбудованим насосом |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 329,15 ₴


